Новини

Сумніваєтеся в якості придбаних ватних дисків?

16 Березень 2016

Напевне, багато хто пам’ятає час, коли зняти макіяж було можливо тільки за допомогою вати, але вона постійно розшаровувалася, її ворсинки лишалися на віях, шкірі, прилипали до губ, створюючи цілковитий дискомфорт. Зараз жодна гігієнічна та косметична процедури не обходяться без ватних дисків.

Величезна кількість дисків від різних виробників на полицях в магазинах зобов’язує розумітися на них та не сумніватися в якості обраного товару.

Припустимо, ви придбали ватні диски, вдома відкрили гарну упаковку, дістали один диск і … почали сумніватися в сумлінності виробника? Давайте перевіримо якість ватних дисків в домашніх умовах!

1) легенько розімніть диск пальцями: якщо в складі міститься синтетика, він скрипітиме.

2) зверніть увагу на колір диска: якщо він неприродньо білий – означає, що для його освітлення застосовувалися хімічні речовини.

3) помістіть ватний диск у склянку з водою t +20: якісний диск піде під воду за 3 – 10 секунд, це означає, що в ньому немає синтетичних волокон.

Ці прості тести не заберуть у вас багато часу, але допоможуть визначити якість ватних дисків, а разом з тим і їхню безпеку. Ви зможете впевнено використовувати диски в повсякденному догляді за собою та дітьми, не бояться, що вони стануть причиною подразнення шкіри або алергії.